Hotel Hacienda Mi Remanso
Na terenie obiektu znajduje się również parking.
W pobliżu znajdują się interesujące miejsca między innymi Iglesia Bautista de Las Cruces, w ciągu prawie 5 min jazdy samochodem od Hotel Hacienda Mi Remanso, a także Lago de Cidra — w prawie 4 km. 30 minut jazdy do Rio Grande.
Hotel oferuje również prywatne łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy w Hotel Hacienda Mi Remanso dostępny jest parking?
Tak, Hotel Hacienda Mi Remanso ma parking za darmo. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w wygodnym Hotel Hacienda Mi Remanso?
Goście Hotel Hacienda Mi Remanso muszą wymeldować się o 11:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w wygodnym Hotel Hacienda Mi Remanso?
Średnia cena pokoju w wygodnym Hotel Hacienda Mi Remanso to 71 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - ❓
Jaki basen dostępny jest w Hotel Hacienda Mi Remanso?
Basen jest dostępny w Hotel Hacienda Mi Remanso.